Jdi na obsah Jdi na menu
 


Priklad aukce na aukro.cz

VITEJTE NA ME AUKCI

NABIZIM K PRODEJI HRU PRO XBOX 360 SAINTS ROW

HRA MA OBAL OD NTSC VERZE,HRA JAKO TAKOVA JE VERZE PAL

 

 

HRA VE STYLU GTA,KDE OBSAZUJETE UZEMI A LIKVIDUJETE KONKURENCTNI GANGY A PROVADITE JINOU PODVRATNOU CINNOST.

HRA OBSAHUJE:KREV A DES,CASTECNA NAHOTA,SILNY SEXUALNI OBSAH,POUZITI ALKOHOLU A DROG!TUDIZ JE URCENA PRO HRACE OD 17LET!!

POPIS HRY:
Na ulicích už zase není bezpečno. Kradou se televize, znásilňují důchodkyně a zelinář Jimmy na rohu ulice má ve výloze díry po pětačtyřicítkovém rodeu. Městečko Stilwater navzdory svému názvu rozhodně není v klidu. A když se do toho vložíte vy, je skoro jisté, že na místních policejních stanicích nepřestanou vyzvánět telefony. Na pozoru by se měli mít nejen obyvatelé virtuální metropole se vším všudy, ale také konkurenční gangy a především konkurenční herní firmy. Ty v Saints Row nenajdete (i když potkat někde na ulici třeba Johna Carmacka by bylo docela zábavné), ale chlapíci z Volition jim rozhodně nasadili pár brouků do hlavy.

Už od screenshotů se na jejich hru čekalo s nervózním očekáváním, které se mísilo s despektem, ale jejich prvenství jim teď nikdo neupře. Je to sice z mnoha stran pomuchlané vítězství, ale Saints Row se oficiálně stává prvním simulátorem gangstera na Xboxu 360 a nabízí toho víc, než byste možná čekali. Stojí za investici nebo jenom za vyzkoušení u kamaráda? Jak rozseknout tohle dilema, se dozvíte v hloubkovém rozboru.

•Ukradli jsme to a jsme na to pyšní!
Jednu věc je třeba zmínit hned v úvodu, protože je zřejmá při pohledu na jakýkoli obrázek. Saints Row je klon GTA. Zřejmě nejvěrnější a nejdoslovnější, jaký jste kdy viděli. Podobné prostředí, podobný systém misí a tisíce detailů, které by odkazovaly k jednovaječným dvojčatům. Ani Mafie, Godfather a True Crime dohromady neměly tolik drzosti, aby okopírovaly fungující systém do posledního puntíku a pak s hlasitými fanfárami napochodovaly na novou platformu. Můžete si o morálními kodexu vývojářů říkat cokoliv, ale faktem také zůstává, že GTA IV nepřisviští dřív než za rok a tak zůstává Saints Row jedinou možností jak si zařádit v pestrých HD barvách.

 

 

 

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

http://www.filesonic.com/file/30224291/PB072709.AVI

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář